ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9996255
nr 999 6255
MIXED MEDIA
19th century, akvarell/textil, Herreman, 20 x 12,
1800-tal, akvarell/textil, Herreman, 20 x 12
1000
SEK 800
Monday December 7 2015
at 19:00:24
800 kr